ZARA obsession

V poslední době téměř vůbec nechodím do obchodů, ale nakupuji jen online. Miluji tu svobodu, že mohu nakupovat odkudkoliv a hlavně kdykoliv se mi zachce a nejsem limitována otevírací dobou od-­do. V klidu se mohu desetkrát podívat na fotku dané věci, co mne zaujala, než jsem si 100% jistá, že ji opravdu musím mít. Mohu vymýšlet kombinace se stávajícími kousky v šatníku, žádné fronty a dlouhá čekání a v neposlední řadě zklamání, že nemají mou velikost. ZARA vždy patřila a bude patřit k mým nejoblíbenějším obchodům s oblečením a opravdu velké díky za tuto úžasnou online službu i jí. Jak jste na tom Vy, také raději nakupujete z pohodlí domova nebo dáváte přednost hledání něčeho zajímavého osobně? Po dlouhé době jsem teď o víkendu vyrazila Na Příkopy a osobně vybrala pár nových kousků do šatníku a tady je první ukázka mého total ZARA looku.Zara jacket (link)
Zara pants (link)
Zara top (link)
Zara earrings (link)
Mango bag (link)
Dior sunglasses

CONVERSATION

3 komentářů:

  1. Super outfit, černou také zbožňuji. Máš moc hezké fotky, kde je vidět outfit ze všech stran. Jinak já si raději hadříky vybírám osobně ale pár kousků přes internet už také mám. Jen tak dál :)

    OdpovědětVymazat
  2. Moc hezke, slusi ti to :-)

    OdpovědětVymazat
  3. Moje drahá. Ráda bych tě touto cestou podpořila, protože se mi líbi celý tento blog. Sedí ti to neuvěřitelne. Pro mne je důležitá inspirace a té se mi ze tvých outfitů dostává. Jen tak dál. Zara je má oblíbená stejně jako krajka 👍🏻. Nicméně po tvém doporučení jsem udělala první on-line objednavku, tak jsem zvědavá na svou první on-line ZARA zkušenost. Kdy bude dalši post? ✌🏼️

    OdpovědětVymazat