Faux fur coat


Dnes jsem si udělala výlet do Prahy, a i když počasí bylo opravdu aprílové, neodradilo mě to od procházky po našem hlavním městě a také menším nákupu :)

Protože jsem maminka už skoro roční holčičky, využila jsem dnešního volného dne, kdy se o naši princeznu staral tatínek, a na nohy obula boty na podpatku. Samozřejmě jsem nezapomněla sladit barvu těchto krásných botiček s mojí kabelkou Louis Vuitton, která patří mezi mé nejoblíbenější. Držela jsem se hesla méně je někdy více a do svého outfitu jsem už další výraznější barvu nepustila. Černé kalhoty jsou klasika, nejenže lichotí každé postavě, ale můžete je obléci na mnoho akcí i řadu společenských událostí. Myslím, že tohle je jeden z těch kousků, které by měl mít každý ve svém šatníku. Pro mě je to tedy určitě "must have". Ve stejné barvě jsem volila i tričko, navrch přidala můj oblíbený faux fur coat a nasadila brýle Ray-Ban.

Celkově moje dnešní "mise" dopadla výborně a svůj šatník jsem obohatila o pár nových kousků, které Vám ukážu příště :)Guess faux fur
Zara jeans
Louis Vuitton bag
Ray-Ban sunglasses


CONVERSATION

1 komentářů:

  1. Diky za inspiraci. Kalhoty s dirou uz mam doma v satniku. Super ulovek 👍🏻.

    OdpovědětVymazat